Chiny Mini Rozpylacz producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Ellen

Numer telefonu : 86-15168175286

WhatsApp : +8615168175286

Free call
Yuyao Bill Spray Co.,Ltd

Yuyao Bill Spray Co., Ltd

Dobra obsługa Wysoka jakość i niska cena to nasza misja

  • Yuyao Bill Spray Co.,Ltd
  • Yuyao Bill Spray Co.,Ltd
  • Yuyao Bill Spray Co.,Ltd
  • Yuyao Bill Spray Co.,Ltd
  • Yuyao Bill Spray Co.,Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Sprzedawca
marki: RACHUNEK Ilość pracowników: 30~50
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia: 2014
pc Export: 60% - 70%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Yuyao BILL Sprayer Co., Ltd jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w produkcji różnego rodzaju opryskiwaczy mini trigger, opryskiwaczy prefume, butelek dla zwierząt domowych i wszelkich innych komercyjnych opakowań. Teraz mamy kompletny zestaw technologii i wyposażenia, w tym w pełni zautomatyzowane maszyny wtryskowe i pełną linię urządzeń do automatycznego montażu, aby produkcja osiągnęła 4000000, a nawet więcej każdego miesiąca. Następnie profesjonalni spekulanci, aby sprawdzić każdy proces podczas całej produkcji, aby zapewnić jakość każdego produktu, nie mają żadnego problemu, niektóre proces z profesjonalnych maszyn do testowania.

Aby starać się o przetrwanie poprzez jakość i rozwijać się poprzez usługi, zawsze ruszamy i staramy się być zaawansowani. Zapraszamy do nas. Mam nadzieję, że mamy szansę współpracować ze sobą. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym doskonałą obsługę i doskonałe produkty.

Historia
Nasza historia

Nasza firma powstała w roku 2017. I zaczynamy działalność z naszymi głównymi opryskiwaczami spustowymi. W tym czasie mamy tylko trzy maszyny wtryskowe. I wszystkie produkty, które zebraliśmy za pomocą naszych rąk.

Teraz mamy kompletny zestaw technologii i sprzętu, w tym 10 w pełni automatycznych wtryskarek i 12 w pełni automatycznych urządzeń do montażu, mamy profesjonalnych inspektorów do sprawdzenia każdego procesu podczas całej produkcji i używamy profesjonalnych maszyn do testowania, aby zapewnić jakość każdego produktu nie ma żadnego problemu, teraz codzienna produkcja może osiągnąć 100 000, a nawet więcej. Teraz opracowaliśmy więcej nowych produktów o opryskiwaczach, możesz skontaktować się z nami ze szczegółami w dowolnym momencie.

Powodem naszego tak szybkiego postępu jest zaufanie każdego klienta. Dzięki nam wierzymy i mamy przyjemność zapewnić Państwu najlepszą usługę. Mam nadzieję, że możemy współpracować ze sobą i uzyskać wygraną.

Usługa
Nasze usługi

1. Wszystkie towary przed wysyłką, będziemy dostarczać raport QC chiński i angielski verson.

2. Wszystkie części będą sprawdzane jeden po drugim przed złożeniem i zapakowaniem.

3. Możemy dostarczyć warunki dostawy logistycznej według własnego wyboru: EXW, FOB, CFR, CPT, CIF, DDU, DDP. Możemy również dostarczyć C / O, FORMULARZ A, FORMULARZ E, LISTĘ PAKOWANIA, Inovice komercyjne, B / L, itp.

4. Wszystkie towary zostaną zapakowane w dużą plastikową torbę, a następnie wszystkie zapakowane w karton papierowy, który nadaje się na duże odległości.

5. Wszystkie materiały są zgodne ze standardami SGS, FDA i UE REACH.

6. W produkcji mamy kontrolę jakości w procesie.

7. Spodziewamy się czepków, pompek i kołnierzyka z butelką. Pozwól im się dobrze dopasować i pracuj lepiej.

8. Możemy je zmontować, aby sprawdzić sprawność i test próżni, aby sprawdzić problem z wyciekiem, aby upewnić się, że jakość jest dobra.

9. Możemy wykonać nową formę i projekt według życzenia klienta lub próbki.

10. Możemy świadczyć inne usługi jako zamówienie klienta w Chinach. Biznes, Jakość, Cena, Czas Prowadzenia, Przyjaźń, Wygraj razem.

Nasz zespół
Nasz zespół

W naszej firmie jest ponad 30 osób. Istnieje dobry zespół ds. Sprzedaży, który zapewnia, że ​​zawsze mamy zlecenia na produkcję. Następnie, podczas całego procesu produkcyjnego, każdy personel wykonuje swoją pracę dzięki swojej profesjonalnej technologii, aby zapewnić, że każdy proces odbywa się na szynach.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość