Wyślij wiadomość
Dom O nas

Teaminfo

profil firmy
Yuyao BILL Sprayer Co., Ltd jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w produkcji różnego rodzaju opryskiwaczy mini trigger, opryskiwaczy prefume, butelek dla zwierząt domowych i wszelkich innych komercyjnych opakowań. Teraz mamy kompletny zestaw technologii i wyposażenia, w tym w pełni zautomatyzowane maszyny wtryskowe i pełną linię urządzeń do automatycznego montażu, aby produkcja osiągnęła 4000000, a nawet więcej każdego miesiąca. Następnie profesjonalni spekulanci, aby sprawdzić każdy proces podczas całej produkcji, aby zapewnić jakość każdego produktu, nie mają żadnego problemu, niektóre proces z profesjonalnych maszyn do testowania.

Aby starać się o przetrwanie poprzez jakość i rozwijać się poprzez usługi, zawsze ruszamy i staramy się być zaawansowani. Zapraszamy do nas. Mam nadzieję, że mamy szansę współpracować ze sobą. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym doskonałą obsługę i doskonałe produkty.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Nasza historia

Nasza firma powstała w roku 2017. I zaczynamy działalność z naszymi głównymi opryskiwaczami spustowymi. W tym czasie mamy tylko trzy maszyny wtryskowe. I wszystkie produkty, które zebraliśmy za pomocą naszych rąk.

Teraz mamy kompletny zestaw technologii i sprzętu, w tym 10 w pełni automatycznych wtryskarek i 12 w pełni automatycznych urządzeń do montażu, mamy profesjonalnych inspektorów do sprawdzenia każdego procesu podczas całej produkcji i używamy profesjonalnych maszyn do testowania, aby zapewnić jakość każdego produktu nie ma żadnego problemu, teraz codzienna produkcja może osiągnąć 100 000, a nawet więcej. Teraz opracowaliśmy więcej nowych produktów o opryskiwaczach, możesz skontaktować się z nami ze szczegółami w dowolnym momencie.

Powodem naszego tak szybkiego postępu jest zaufanie każdego klienta. Dzięki nam wierzymy i mamy przyjemność zapewnić Państwu najlepszą usługę. Mam nadzieję, że możemy współpracować ze sobą i uzyskać wygraną.

Yuyao Bill Spray Co.,Ltd Yuyao Bill Spray Co.,Ltd Yuyao Bill Spray Co.,Ltd Yuyao Bill Spray Co.,Ltd Yuyao Bill Spray Co.,Ltd Yuyao Bill Spray Co.,Ltd Yuyao Bill Spray Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : RACHUNEK

Ilość pracowników : 30~50

Rok założenia : 2014

pc Export : 60% - 70%